Uudis

Citybee sulgeb talveperioodiks Tartu parkimistsoonid

Alates 25. oktoobrist sulgeb CityBee Tartu parkimistsoonid. Nõudluse kasvades plaanib ettevõte parkimistsoonid uuesti avada järgmisel suvehooajal.

„Suvehooajal kasvab huvi CityBee sõidukijagamise teenuse vastu kõikjal üle Eesti. Sellest tulenevalt rajasime parkimistsoonid nii Tartusse, Pärnusse kui Kuressaarde. Tartu parkimistsoonid võeti kenasti tarbijate poolt omaks ning neid kasutati just pikemate sõitude tegemiseks. Paraku sügistalvise hooaja saabumisega nõudlus langes, kuna inimesed jäävad rohkem paikseks, mistõttu otsustasime Tartu parkimistsoonid sulgeda,“ selgitas CityBee Eesti juht Egert Kivisaar. Lisaks Tartu parkimistsoonidele suleti septembris ka suvesihtkohtade Pärnu ja Kuressaare parkimistsoonid.

CityBee juht nentis, et ettevõte jälgib klientide tagasisidet ning kui nõudlus teenuse vastu kasvab, on ettevõte valmis parkimistsoonid taasavama. “Tartlased eelistavad linnasiseseks liiklemiseks ühistransporti ja jalgsi või rattaga liiklemist, mistõttu ei ole meil otstarbekas CityBee sõidukeid talvehooajal Tartus hoida,“ sõnas Kivisaar.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.