Uudis

Eestlased tegid rakenduse, mis muudab su telefoni pardakaameraks

Supervaisor, millest kirjutasime pikemalt SIIN, andis välja uue rakenduse, mis muudab su telefoni auto pardakaameraks. Kuigi tehnoloogiliselt pole see idee uus, siis Phone Dash Cam by Supervaisor nime kandval rakendusel on mõned eelised.

Esiteks on alati hea kasutada rakendusi, mille arendajad on teada. Nii on lihtsam välistada kahtlaste rakenduste tõmbamist telefoni teadmata, mida see täpsemalt teeb ja kas see on ikka turvaline. Kuna selle rakenduse loojateks on ka Supervaisori tegijad, siis ilmselt võib rahulikult seda kasutada.

Teine suur eelis on võimalus nähtut kiiresti jagada. Phone Dash Cam salvestab lihtsalt puudutuse peale viimase ühe minuti jooksul toimunu telefoni ning võimaldab seda ka kohe jagada. Samuti on võimalik salvestatud klippe rakenduse kaudu pilve hoiule panna.

Klipid paigutatakse ka kaardile, mis võimaldab näha, kus sa kõige sagedamini oled midagi salvestamisväärset märganud.

Mõistlikum oli teha eraldi rakendus

Silver Keskküla Supervaisorist ütles Autogeeniusele, et Supervaisori äpi tagasisides on sageli küsitud paremaid võimalus videosid ka endale salvestada ja neid sõpradega jagada.

“Otsustasime lihtsalt teha sellised võimalused uueks rakenduseks, mis annab vabaduse kasutajale ise otsustada mida liikluses silmajäänuga peale hakata,” ütles Keskküla.

Rakendust saab tõmmata Androidi telefonidele Google Play poest ja iPhone’ile Appstore’st.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.