Uudis

Limiteeritud Bentley Bentayga saadaval nüüd ka koos malelauaga

Bentley avaldas kaks ekslusiivet Bentayga luksusmaasturi erimudelit, mis on valminud koostöös koos Huntsman rätsepakojaga.

Bentley katuse all arendab erilisemaid mudeleid nende Mulliner nimeline osakond. Nende viimased ilmutised ei näe väga erilisemad välja võrreldes tavalise Bentayga. Kuid koostöös Huntsman rätseppadega on interjöör saanud aga värskema ilme.

Saadaval on kaks versiooni: Businessman ja Sportsman. Mõlemad variandid asendavad Bentayga puhul puit detailid interjööris Huntsmani enda ruudulise, kõrgkvaliteetse tekstiiliga.

Businessman Bentayga mudeli teeb veel erilisemaks aga malelaud, mis voldib välja tagaistmete seljatoest. Muidugi on ka eraldi sahtel, kuhu kõik malenupud ära peita saab, kui parasjagu neid vaja pole.

Sportsmani interjööris leiab veel sinist nahka ja auto ise on värvitud punaseks. Businessmani värvid on tumedamad koos musta nahaga interjööris ning kahe tooniga, musta ja halliga, lahendatud kere värv.

Tehniliselt pole mudelid kuidagi muutunud. Kõik viis luksusmaasturit on saadaval vaid V8 bensiinimootoriga, seega välistatud on võimsam W12 jõuallikas. Kuid 550 hj ja 770 Nm ei tohiks kahe turboga V8 puhul kuidagi väheseks jääda.

Kokku toodetakse viis erilist Bentaygat: neli Businessmani ja üks Sportsmani mudelit.

Ekslusiivsed Bentleyd saadaval vaid Jack Barclay nimelises Bentley Londoni esinduses. Tegemist on lähima Bentley esindusega Huntsmani enda rätsepakojale. Hinnad pole kahjuks avalikustatud.

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.