Uudis

Päeva kuulutus: Volkswagen Golf GTI Adidas Edition, oot, misasja?

Fotod: Auto24.ee

Volkswagen on ikka armastanud huvitavaid erimudeleid. Eriti silmapaistev oli selles osas Golfi 3. põlvkond, millel oli kümneid eriversioone, mis kandsid lihtsalt natuke visuaalseid erinevusi, põhiliselt kleepekaid. Välja arvatud Harlequin, see oli puhtalt mingite mõnuainete liigtarbimise tulemus.

Näiteks toetas Volkswagen toona mitmete suurte rock-bändide tuure Euroopas ja kohe tulid tehasest Golf 3 Bon Jovi, Rolling Stones ja Pink Floyd Edition mudelid.

Foto: Wikipedia

Nüüd on Eestis tulnud müüki 5. põlvkonna GTI (mis on väga, väga hea sportlik luukpära) erimudel Adidas Edition ja ütleme nii – seda Tommy Cash ostaks. Või kui oled popkultuuri rada sammunud näiteks 1990ndatel, siis ansambel Korn.

Väljast pole õnneks või kahjuks tavamudelist palju erinevusi, kui uksepiilaril asuvat Adidase logo mitte arvestada. Küll on Adidas sees rohkem sõna saanud ja istmed oleks justkui Adidase dressidest lõigatud.

Auto tundub olevat visuaalselt heas seisukorras ning äsja on vahetatud kastiõli, mootoriõli, tehtud keemiline puhastus ja auto üle poleerimine ning peale kantud keraamiline pinnakaitsevahend.

Kas 11 000 eurot on hea hind? Raske öelda, kõige odavam see kindlasti pole, aga Nike, DC, Vans ja kõikide müüde brändide austajaid on ju sellisega hea ärritamas käia. Kus on teie autod?

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.