Uudis

Super Bowli autoreklaamid: Edgar Käärkäsi ja Bruce Springsteen

Kuvatõmms: YouTube, Jeep

Järjekordne USA jalgpallihooaja kulminatsioon on Super Bowli näol toimunud, mis tähendab muidugi ka ülikalleid telereklaame.

Tänavu polnud reklaamisaak autohuvilistele nii suur kui viimastel aastatel. Autotootjate reklaame oli kokku neli, millele sai õnneks lisada ka uue filmitreileri saabuvast “Kiired ja vihased 9” linateosest.

Cadillaci isejuhtiv elektrimaastur LYRIQ

Cadillac leidis oma esimese elektrilise linnamaasturi LYRIQ reklaamimiseks inspiratsiooni Tim Burtoni kultusklassikast “Edward Käärkäsi”.

USA autotootja reklaam näitab, kuidas noor Edgar Käärkäsi ei saaks muidu autot mugavalt juhtida, kui see poleks isejuhtiv. Tere tulemast Cadillac LYRIQ rooli, mis saab Cadillaci isejuhtimissüsteemi “Super Cruise” viimase versiooni.

Toyota ei ehita ainult autosid

Jaapani autotootja pakub peale sõidukite ka mobiilsuslahendusi inimestele, kes vajavad rohkem abi. Toyota Mobility pakub USA turul erinevaid lahendusi autost sisse ja välja liikumiseks.

Just see osa Toyotast toetab ka USA olümpia ja paraolümpia meeskondi. Reklaam näitab Jessica Longi, kes on 13-kordne paraolümpia kuldmedalist ja natuke tema liigutavat lugu.

General Motorsi elektriautod vallutavad Norra

Norra on tuntud oma suurte elektriautode soodustuste poolest. Seetõttu oli seal mullu elektriautode müük suurem kui sisepõlemismootorite või hübriidsõidukite oma. Nimelt moodustasid aastal 2020 sõiduautode müügist 54,3% elektriautod.

General Motors plaanib muidugi selle eduga kaasa minna ja on reklaamis palunud appi Will Ferreli, et ta nende elektriautosid Norrale tutvustaks. Autodest astuvad üles juba reklaamiaega saanud Cadillac LYRIQ ja saabuv Hummeri elektrimaastur.

Jeep ja Bruce Springsteen

Tuntud ameeriklasest rokkstaar Bruce Springsteen esineb Jeepi reklaamis lootustandva ja edasiviiva sõnumiga. Tulla lõhenenud ühiskonnal taas keskele kokku.

Ühteg uut sõidukit Jeep ei reklaami. Springsteeni näeb hoopis sõitmas päris vana Jeep CJ-5 maasturiga ja märgata on ka veel vanemat originaal Jeep Willys maasturit.

“Kiired ja vihased 9” filmitreiler

Tänavu saabuva “Kiired ja vihased 9” treilereid on juba nähtud, kuna algselt pidi film ilmuma 2020. aasta maikuus. Super Bowli vahel lasti siiski uut, kuigi üsna lühikest, treilerit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.