Uudis

Unistad limusiinist, millega maastikul sõita? Aznom Palladium täidab selle

Itaalia firma Aznom näeb, et turul on täpselt kümne auto suurune tühi auk nende klientide jaoks, kes soovivad sõita rasketes oludes, samal ajal šampust juues, aga ei ole mingil juhul nõus istuma näiteks RAM’i või mõnda muusse tavamaasturisse või -kastikasse.

Sellised inimesed saavad siinkohal muidugi natuke tõmmata, sest justnimelt RAM-il see kummaline sõiduk baseerubki, kirjutab Carscoops. Seda on näha nii autot profiilis vaadates kui ka juhikohalt. Kuigi natuke teistest toonides, siis kogu armatuurlaud on ilmselgelt RAM.

Mootor on 5,7-liitrine V8, mille võimsus on viidud 700 hobujõuni. Seda läheb vaja, et 3-tonnine auto 4,5 sekundiga 0-100 km/h lennutada.

Seest on muidugi kõik kaetud peene itaalia nahaga ja materjalidega kui RAM-is, ekraanid, joogiklaasid ehk saate aru küll – luksustõld. Välisdisaini osas võib igaüks ise hinnangu anda, ei taha liiga õelaks minna.

Hinda pole öeldud, kuna loomulikult saab iga klient (keda nähakse tulemas nii Hiinast, Venemaalt, Araabiast kui ka Ameerikast) oma auto väga põhjalikult ise kujundada. Indikatsiooniks võib tuua nende eelmise mudeli nimega Atulux, mis maksis üle 200 000 euro.

Aznom Atulux
Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.