Uudis

Video: drooniga drifti ajal läbi auto lennata? Toyota tegi selle ära!

Toyota GR86 ja selle eelkäijad on driftimiseks ideaalse ehitusega. Mootor asub auto eesotsas, veavad autot tagumised rattad ning see kõik on väga hästi juhitav. Perfektne kombo, millega mööda ringrada või Jaapanis Akina mäe keerukaid teid vallutada.

Sellepärast ei tohiks ka järgnev video väga üllatav olla. Me teame, et need autod on suutelised driftima, kuid video teeb ägedaks just viis, kuidas seda filmiti.

Kellel tekkis huvi video loomise vastu, siis Toyota lasi välja ka kulisside tagused stseenid.

Kõige raskem töö ei langenud seekord ei professionaalsete driftijate ega režissööri õlgadele, vaid droonipiloodile. Koht, kus videos läbi auto minnakse, ei ole Hollywoodi must maagia. Droonipiloot pidi seda tegema päriselt ja veel käsitsi. Antud töö oli niivõrd raske, et mõnel võttel lendas droon ka vastu autot.

Juhul, kui tekkis küsimus, et mis see “FR” tähendab, siis vastus on lihtne. “FR” sümboliseerib nende autode paigutust: esimootor ja tagavedu(front-engine and rear-wheel drive). Säärane paigutus läheb tagasi AE86 Trueno ajastusse, millega kultusanime “Initial D” fännid vägagi tuttavad on.

Märksõnad: , , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.