Elektriautod

Algas Volkswageni e-up! elektriauto eelmüük ning hind on üllatavalt odav

Volkswagen e-up!

Rubriiki toetab

100% elektriline
Peugeot e-208 peagi siin
Vaata www.peugeot.ee

Volkswagen alustas uue põlvkonna elektrilise e-up! sõiduki eelmüüki. Kompaktsel neljakohalisel sõidukil on kuni 260 km (WLTP) sõiduulatus ning selle selle hind algab 22 780 eurost. Esimesed autod saabuvad Eestisse uue aasta veebruaris.

Uuel Volkswagen e-up! mudelil on eeldatav energiakulu on 12.7 kWh/100 km, mis tähendab, et uus e-up! sobib hästi igapäevasteks reisideks linnas – olgu siis tegu äri- või erasõitudega. 60 minuti laadimisega 40 kW juures on võimalik laadida aku 80%-ni. Akudel on ka 8-aastane või kuni 160 000 km garantii.

Laadimist saab eemalt juhtida

Samuti on uuel elektriautol kaks laadimise režiimi – kohene laadimine ja viivitusega laadimine. Muuhulgas saab laadimist juhtida keskkonsooli laadimisnupu kaudu ning alustada ja lõpetada ka läbi Maps+More mobiiliäpi. Sama rakendus on kasutatav ka e-up! kliimaseadme juhtimiseks.

E-up!

Kiirendusaeg 0–100 km/h on autol 11,9 sekundit ning tippkiirus 130 km/h.

Standardvarustusse kuuluvad automaatne kliimaseade, mobiiliga ühenduv Composition Phone raadiosüsteem, Maps + More multifunktsionaalne rakendus ja reahoidmisabiline Lane Assist, mis suudab 60 km/h kiiruse juures tuvastada tahtmatut teelt kõrvaldekaldumist. Juhti abistava roolimehhanismi abil on võimalik juhi tähelepanu suunata tagasi sõiduteele.

E-up!

E-up! Style versioon pakub veelgi rohkem funktsioone ja võimalusi elektriautot isikupärastada – katusevärvi valik, kontrastsed mustad või valged välispeeglid.

E-up! lisavarustuse nimekiri ei ole väga pikk ning kui lisada tänapäeva autos kindlasti vajaminevad paketid, et saada ka püsikiirushoidja ja istmesoojendused, on auto hind umbes 25 000 eurot.

Märksõnad: , , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.