Hea nipp

Kolm kodus leiduvat asja, mida võiks igaüks autos hoida

Rubriiki toetab

Kõik Sinu kindlustused
Kiiresti ja lihtsalt!
Võta IIZI äpp!

Autoga sõites võib ette tulla igasugu ootamatusi, ükskõik kui suuri või väikeseid. Tihtipeale saab enda elu juba ette kõvasti lihtsamaks teha lihtsalt ettevalmistusega. Toome näiteks kolm täiesti tavalist enamasti juba majapidamises olemasolevat asja, mida võiks ka autos hoida ning mis seal erilist ruumi ei võta.

Üks täiesti tavaline kott

Kilest või riidest kott võib teinekord säästa ühe ebavajaliku teekonna autost koduukseni või tulla abiks näiteks prahi kokku korjamisel. Samuti võib ühte kotti kasutada igapäevaselt toidupoes käimiseks ja sedasi kilekottide arvelt kokku hoida.

Niisked salvrätikud

Ajasid midagi istmele, määrisid püksid vastu autot ära või said käed lihtsalt mustaks? Niiskest salvrätikud on kasulikud nii enda kui asjade puhastamiseks ja ei võta kindalaekas või uksetaskus erilist ruumi.

Pudel vett

Soovitatavalt mitte plastikust, vaid selline, mida saab mugavalt korduvalt kasutada. Esiteks säästaksid pudelivee joojad sedasi juba ühe kulutuse pealt. Teiseks võib pudel vett tulla abiks näiteks linnu poolt äsja tehtud kingituse või muu mustuse puhastamiseks.

Samuti võib pudel tulla appi näiteks klaasipesuvedeliku otsa lõppemise korral. Seda pudeli veega lahjendades on võimalik klaasi järgmise tanklani puhtana hoida.

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.