Nägid löökauku või prügi metsa all? Sellest teavitamiseks on mobiilirakendus ja veebileht

Rubriiki toetab

Kevadise “teedemineku” aeg on käes ja täitsa kindel võib olla, et teede heakorra eest vastutavad isikud füüsiliselt igale poole kogu aeg ei jõua. Õnneks on juba päris pikka aega olemas olnud tehniline lahendus, millega saab neile appi minna.

Selle veebilehe abil saad teavitada kohalikku omavalitsust või transpordiametit heakorraprobleemist, näiteks prügihunnikust metsa all, nõuetele mittevastavast teest, lahtisest kaevust, kustunud tänavavalgustusest vms. Teavituste mugavaks saatmiseks saab oma telefoni laadida ka rakenduse “Anna teada”, mis on olemas nii Androidi kui iOSi jaoks.

Märgi kaardil probleemne asukoht ja lisa lühike selgitus, samuti tee probleemsest kohast foto ja lisa see teatele. Kindlasti sisesta oma kontaktandmed (nimi, e-posti aadress ja telefon), siis on võimalik vajadusel sinult täpsustusi küsida või tagasisidet anda. Kui oled sisestanud kontaktandmete reale oma e-posti aadressi, saadetakse teate koopia ka sinu meilikasti.

Rakendus edastab sinu teate vastavalt määratud koordinaadile kohalikule omavalitsusele või transpordiametile. Teadet käsitletakse kui vihjet ja üldjuhul tagasisidet ei anta.

Rohelisega märgitud probleem kaardil tähendab, et ametiasutus on probleemi teadmiseks võtnud, tegeleb selle lahendamisega või on probleemi lahendanud. Punasega märgitud probleem tähendab, et probleem on hetkel käsitlemata.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.