Hea nipp

Nende lihtsate ja odavate asjadega saad tagaistmel istujate elu mugavamaks teha

Rubriiki toetab

Vead sageli autoga inimesi? Ei, sa ei pea neid inimesi isegi mingi äpi kaudu leidma, ehk lihtsalt sõpru, lapsi, pereliikmeid? Tagaistmel istujate elu saab hästi lihtsate vahenditega veel ekstramugavaks teha.

Vii sinna telefoni laadimiseks mõeldud USB juhe

Okei, see on ehk veidi tülikas, et kas USB C, Micro USB või Apple Lightning, aga hoia neid juhtmeid enda kindalaekas valmis. Boonusena võid hankida mõne sigarisüütajasse käiva USB pistiku ning tuua juhtme kenasti tagumiste istmeteni nii, et seal istuja saaks mugavalt telefoni laadida.

Kui tahad, võid tagumiste istmeteni viia ka näiteks AUX helijuhtme, aga ära siis virise, kui sulle sõprade lemmiklood ei meeldi.

Pudel vett topsihoidjasse

Vett tuleb juua. Sageli kipub see meelest minema, sest noh, üldiselt osatakse see ju ise kraanist üles leida ja keegi seda väga sageli ei paku. Aga võiks. Aseta istmetaskus või kahe istme vahel olevasse topsihoidjasse pudel vett. Küll see ära juuakse.

Kõrvaklapid

Ei pea olema müraeemalduse, bluetoothi ja automaatse juuksekoolutusega kõige kangem mudel. Kasvõi 10 või 15 eurosed klapid ajavad asjad ära, et sa laste “Põrsas Peppa” multikates toimuvast piiksumisest häiritud ei oleks ja punase tulega ristmikule ei sõidaks.

Fidget Spinner

Ja üldse võiks taga istujad telefonid korraks käest panna ja juttu rääkida. Või vähemalt midagi näppude vahel keerutada.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.