Terminal avab Valgamaal oma esimese teenindusjaama

Foto: Terminal

Rubriiki toetab

Terminal avab 19. juulil Valga-Uulu maanteel värskelt renoveeritud Tõrva teenindusjaama, kus pakutakse avamise puhul mootorikütuseid soodustusega 10 senti liitrilt. 

„Terminali automaatjaam töötab Tõrvas käesoleva aasta maikuust ning sellest ajast alates on paralleelselt tegutsetud teenindushoone kaasajastamise ning kliendisõbralikumaks muutmisega. Terminali välja kujunenud teenustepakett ning külalislahkus toetavad igati meie laienemisplaane,“ kommenteeris Terminali tegevjuht Jörgen Õigus.

Teenindusjaam on avatud 6-23, kuid tankida on võimalik 24/7, tasudes muul ajal makseautomaadis. Mootorikütustest on saadaval diislikütus, mootoribensiin 98 ja mootoribensiin 95. Teenindusjaamas jätkatakse ettevalmistustega tankimisala laiendamiseks ning mugavamaks ligipääsuks. Terminali püsikliendiks saamiseks piisab ID-kaardi registreerimisest teenindusjaamas kohapeal või nende kodulehel.

Teenuste valik on Terminali teenindusjaamades lai, kõik autoomanikule igapäevaselt vajalik on avatavas teenindusjaamas kindlasti saadaval sealhulgas järelhaagiste rent, kodugaas, kaminapuud, sularaha väljavõtmise võimalus ja nii edasi.

Pidulik avamisüritus toimub 19. juulil kell 17. Avamispäeval pakutakse külalistele tasuta kohvijooke ning maitsvat kiirtoitu pakub Terminal Food Truck. Kell 15 on noorematele külalistele lõbusaks ajaveetmiseks avatud batuut ning elektriautodega sõitmise võimalus.

Käesoleval aastal on AS Terminali teenindusjaamade võrgustikku lisandunud kuus uut teenindusjaama ning juuli lõpus on kavas avada kümnes sadamatankla Mehikoormas. Aasta teises pooles alustatakse ehitustöödega Mäeküla teenindusjaama avamiseks.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.