Linnamaasturid

Audi avalikustas e-troni perekonna uue liikme

Audi e-tron Sportback

Mitte väga üllatuslikult on selleks e-tron linnamaasturi kupeelikum versioon e-tron Sportback.

Tuleb tunnistada, et kui e-tron oli täitsa kena auto, siis Sportback on lausa ilus. Langev katusejoon lisab nii stiili kui sportlikkust. Lisaks parandab see ka aerodünaamikat, mis omakorda suurendab sõiduulatust.

Tänu sellele ning uuendustele elektroonikas (akut kasutatakse 91% ulatuses, mitte 88% nagu tavalisel), on Sportbacki sõiduulatus natuke suurem, kui tavalisel e-tronil, ulatudes suuremal e-tron Sportback 55 versioonil 447 kilomeetrini ning väiksemal 50 versioonil 348 kilomeetrini.

Täiesti uudne tulede tehnoloogia

Interjööris on kõik e-troniga identne, aga muidugi kaotavad tagaistujad natuke pearuumi ja pagasiruum on 45 liitrit väiksem.

Uudisena on esmakordselt seeriaautol digitaalsed matrix LED esituled, mis kasutavad sarnast riistvara nagu videoprojektorid ning mille mikropeeglid suudavad liigutada end 5000 korda sekundis, juhtides valgust ülitäpselt just nendesse kohtadesse, kuhu vaja.

Lisaks suudavad need laternad projitseerida ka erinevat graafikat, näiteks kuvades majaseinale ja maapinnale tervitustekste. 2020 aasta mudelitel saab valida 5 erineva teksti vahel.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.