Uudised

Jaguari konkurent väikestele Audidele jõudis Tallinnasse ja seda saab igaüks näha veel ainult täna

Laupäeval esitleti Solarise keskusesse loodud ajutises Jaguari esindussalongis kõige värskemat Jaguari perekonna liiget, kompaktset linnamaasturit E-PACE.

Jaguar E-PACE on viiekohaline kompaktne linnamaastur, mille välisdisain on inspireeritud Jaguar F-TYPE sportautost. Ilmselgelt sarnasust võib näiteks näha nii esi- kui ka tagatulede disainis.

Foto: Erlend Štaub

Auto on saadaval nii nelik- kui esiveolisena. E-PACE’ile on saadaval valik võimsaid ja säästlikke Ingenium bensiini- ja diiselmootoreid. Võimsaim, 300-hobujõuline turbolaadimisega bensiinimootor kiirendab sportliku linnamaasturi 0-100 km/h-ni kõigest 6,4 sekundiga ning selle tippkiirus on elektrooniliselt piiratud 243 km/h-ni. E-PACE’i hinnad algavad 33 600 eurost.

Lisaks eelduspärastele tehnoloogilistele lahendustele, on üheks uudsemaks leiutiseks auto tegevusvõti, mida saab kanda ümber randme nagu kella. Sellega saab auto omanik näiteks suusatama minnes auto pärisvõtme turvaliselt autosse jätta. Auto lukustamiseks või avamiseks tuleb tagaluuki puudutada ja randmepaelaga saab deaktiveerida või taasaktiveerida tavalise puldi.

Foto: Erlend Štaub

Jaguar E-PACE’i saavad kõik soovijad näha veel ainult esmaspäeval, 23. oktoobril Solarise keskuses. Esimesed autod proovisõiduks saabuvad loodetavasti detsembri lõpus ning omanikud saavad oma auto kätte uue aasta esimestel päevadel.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.