Linnamaasturid

Jeepi maasturitel on alates juunist Eestis uus ametlik esindaja

Alates selle aasta juunist on kõik Jeepide praegused ja tulevased omanikud oodatud uue ametliku esindaja United Motorsi salongi Reti teel Peetri külas. United Motors on uute Jeep sõidukite ainus ametlik esindaja Eestis alates 13. juunist.

“Jeep on meie jaoks uus ja põnev kaubamärk ja kindlasti ka uus kogemus. Meie müügisalongis leidub küll väikeseid ja suuri, kiireid ja noobleid masinaid, kuid mudelite rivist on senini olnud puudu täpp i-tähe peal: täisvereline maastur,” ütles United Motorsi juhatuse liige Jaanus Nieländer.

United Motors on pikkade traditsioonidega automüüja ja ettevõtte omanikud on autoäris olnud tegevad juba ligi 100 aastat. Aastal 1921 alustas ettevõtte omanike esiisa Allan Södeström Rootsis, Malmös uute autode müüki Förenade Bil ABs.

Trumbiks on uus keretöökoda

“Nüüd on siin Peetri autosalongis kokku saanud veel üks ikooniline autobränd ja pika ajalooga kogenud automüüja. Aga mis veelgi tähtsam, Jeep sobib suurepäraselt täiendama United Motorsi poolt juba esindatavate automarkide mudelite rivi,” ütles Nieländer.

Tänaseks on nii United Motorsi müügimehed kui ka mehaanikud läbinud koolitused ning Peetris, Reti tee 4 asuv autoesindus on valmis kõiki nii praeguseid kui ka tulevasi, nii uute kui vanade Jeepide omanikke avasüli vastu võtma ning abistama nii jõu, nõu kui ka varuosadega.

Hooldusosakonna üks vaieldamatuid trumpe on uue esindaja sõnul uus modernne keretöökoda, milletaolisi Eestis seni isegi nähtud pole.

Kohal on lõpuks ka uus Wrangler

Esimese suure uudisena saab Peetri autosalongis vaadata, katsuda ning ka soetada seni Eestis esitlemata mudeleid – legendaarset uut Jeep Wranglerit, mudelivärskenduse läbinud Jeep Renegade ja uuenenud Jeep Compassi.

Jeepi lisandumist United Motorsi perekonda tähistatakse ka sooduskampaaniaga – Grand Cherokee Summit-varustusega autodele kehtib soodustus 9000 eurot.

United Motors on alates 2000. aastast esindanud BMW, MINI, KIA ja FIATi kaubamärke Eestis. Alates 2017. aasta 12. juunist tegutseb United Motors Peetri esinduses ametliku BMW ja MINI teenindusena, ametliku BMW ja MINI sõiduautode keretööde teostajana ning garantiiliste vähekasutatud BMW ja MINI sõiduautode müüjana.

2018. aasta lõpus ostis United Motors Peugeot ja Hyundai esindaja Auto Forte, mis on suurim Peugeot esindaja Eestis.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.