Oksjonile pandi eksklusiivne ja suupärase nimega Land Rover Defender 90 V8 Bond Edition

Kuvatõmmis: YouTube, Collecting Cars

Hiljuti tuli Collecting Cars veebioksjoni lehele müüki Defender 90 eriversioon, pühendatud viimasele Bondi filmile “No Time To Die”. Sünge välimusega V-8 jõuallikaga maasturi oksjonil saab osaleda kuni täna (24.03) õhtul kella üheksani.

Antud oksjoni toome välja muidugi erilise auto tõttu, kuid lisaks ka seepärast, et auto ise asub naaberriigis Rootsis. Oksjoni hind kirjutamise hetkel on 111 000 eurot, mis neljapäeva jooksul tõenäoliselt veel tõuseb.

Defender 90 lühem mudel ei sära just oma praktilisusega, kuid valides 5-liitrise ülelaadimisega V-8 mootoriga mudeli, oleks ka pisut kentsakas kiruda praktilisuse üle. Peale võimsa 525-hobujõulise jõuallika, on tegemist ka erilisema Bond Editioniga.

Eriversooniga kaasneb väga palju musti detaile. Alates mudeli ja automargi embleemidest, lõpetades esivõre ja 22-tolliste velgedega, mille taga on sinised pidurisuportid. Lisaks saab “007” logodega embleemid, lombi lambid, mis kuvavad auto kõrvale samuti “007” logo ja eriversoonile omased “One of 300” tähised, tähistades auto ekslusiivsust.

Oksjonil olev auto on läbinud vaid 210 km, seega sisuliselt on tegemist uue sõidukiga. Täpsemalt asub Defenderi maastur Djursholmis, Stockholmi külje all.

Vaata ka videot oksjonil olevast Defenderist siit:

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.