Uudis

Esimesed 30 Citybee autot jõudsid Tartusse

Tänasest, 14. maist on Tartu tänavatel saadaval CityBee esimesed 30 sõiduautot. Nõudluse kasvades plaanib ettevõte sõidukiparki Lõuna-Eestis suurendada. Tartu parkimistsoonides on võimalik lõpetada ka Tallinnast alustatud sõitu

„Eelmise aasta statistika näitas, et suvehooajal tõuseb nii ühe sõidu rendiaeg kui ka kilometraaž, mis on märk sellest, et sõidukeid kasutatakse pikemateks väljasõitudeks. Kuigi varasemalt sai Lõuna-Eestisse CityBee sõidukiga sõita, siis pidi tasuma terve rendiperioodi ehk nädalavahetuse eest. Nüüdsest on võimalik sõit lõpetada koheselt Tartusse jõudes,“ selgitas CityBee turundusjuht Egert Kivisaa. Täpselt samamoodi on võimalik Tartust Tallinnasse sõita.

Esialgu on Tartu tänavatel 30 erineva automargi ja mudeli sõiduautot. Valikusse kuuluvad nii manuaalkäigukastiga väikesed linnaautod Fiat 500-d kui ka automaatkäigukastiga Volkswageni, Toyota ja Nissani erinevad mudelid.

CityBee parkimistsoonid asuvad nii Tartu kesklinnas kui ka elamupiirkondades, samuti suuremate liiklussõlmede juures nagu Tartu ringtee ja Lõunakeskus.

„Parkimistsoonid oleme valinud selle järgi, kus on potentsiaalselt kõige suurem nõudlus sõidu alustamise ja lõpetamise vastu. Kui Tartu elanikud märkavad, et parkimistsoone on vaja laiendada, siis palume sellest julgelt meile teada anda,“ lausus Kivisaar. Täpsed parkimisalad on märgitud punasega CityBee mobiilirakenduses.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.