Uudis

Ikoonilisest filmist inspireeritud Ford Mustangi eriversioon jõuab ka Euroopasse

Fordil polnud Genfi autonäitusel täiesti uusi mudeleid väga näidata. Küll aga nähti Euroopa mandril esimest korda Ford Mustangi “Bullitt” eriversiooni, mis jõuab ametlikult müügile ka Euroopas.

Jaanuaris debüteerinud Detroiti autonäitusel on uue Ford Mustangi eriversioon inspireeritud legendaarsest 1968. aasta politsei filmist “Bullitt”. Eriväljaanne saab ainulaadse tumerohelise metallikvärvi, valikus on ka tagasihoidlikum must ja lihtne esivõre on ilma ikoonilise Mustangi logota.

Vabalthingav 5-liitrine V8 saab 464 hobujõudu, mis on 14 hj rohkem kui tavalisel Mustang GT-l ja manuaalkastiga kaasneb ka Fordi uus rev-matching tehnoloogia, mis sobitab mootoripöörded automaatselt valitud käigule, et vahetused võimalikult sujuvad oleksid.

Auto sees on Recaro istmed, piljardikuuli imiteeriv käigukangi nupp, 12-tolline digitaalne näidikute plokk ja rohelised või mustad õmblused, olenevalt auto värvist. Kui mürisev V8 mootor ära tüütama hakkab, saab muusikat kuulata 1000-vatisest B&O PLAY helisüsteemist.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.