Galerii: möödunud nädalal toimus T1 Tallinn keskuse parkimismajas järjekordne Cars & Coffee

Fotod: Johannes Idasaar

12. juulil toimus T1 keskuses autonäitus Cars & Coffee x T1, mis tõi kokku üle 130 silmapaistva sõiduki. T1 keskuse parkimismaja kahel korrusel sai näha show– ja hobiautosid, mis on autoentusiastidele tuttavad nii legendaarsetest filmidest kui ka videomängudest.

Seekordsel sündmusel oli ala jaotatud kaheks. T1 parkimismaja kolmandale korrusele olid paigutatud autoklubid. Read täitsid kaheksa klubi oma kõige silmapaiastvamate autodega: JDM Estonia, Mustang Cartel, Alfa Romeo klubi, Volvo Klubi, Cabrio Club, E36 Estonia, The Damn Car Crew ja Klassikaliste BMW-de klubi.

Neljas korrus aga oli mõeldud show-autodele. Kokku olid tulnud nii Briti, Saksa kui ka vanad Ameerika tootjate sõidukid, kogunenud oli autosid igast ajajärgust.

Tänu T1 kaubanduskeskuse asukohale ja meediakajastusele oli üritusel ka rohkem inimesi, kes muidu ehk sarnasele autode kogunemisele ei satuks. Võis näha isegi terveid perekondi Cars & Coffee autosid koos nautimas. Muusikat mängis ja meeleolu lõi DJ Thor.

Ürituste seeria Cars & Coffe toimub korra kuus terve hobisõidukite hooaja vältel. Järgmine kogunemine toimub augusti lõpus ja siis on tegu juba hooaja lõpetamisega.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.