Uudis

Päeva foto: aastaid tagasi suletud poodi on unustatud kolm superautot

Internetis levivad pildid Hiinas asuvast Ferrari/Maserati esinduspoest, mis on juba aastaid suletud olnud. Väidetavalt on tegu esimese margiesindusega, mis mandri-Hiinasse tehti ja aasta oli siis 2005.

Motor1 vahendab, et 2007. aastal hakkas esindusel halvasti minema, kuna Hiina alustas aktiivselt korruptsiooni ja liiga luksusliku elustiili vastu võitlemist. Või siis selle vastu, et valed inimesed seda harrastaks. Igatahes pani pood lõpuks pillid kotti. Kõlab nagu normaalne asjade kulg.

Küll aga on Instagrami kasutaja cheongermando teinud sealt mõned pildid, kus on näha, et 3 autot on miskipärast sinna ununenud. Ja sugugi mitte ainult Ferrarid ja Maseratid vaid üks Ferrari 575 Superamerica, üks C5 põlvkonna Corvette Z06 ja lõpuks kõige haruldasem ja erilisem – punane Porsche Carrera GT.

Tolmukord näitab, et auto on seal seisnud juba pikalt ning tegemist peaks olema järjekorranumbrit 1255 kandva autoga. Teadaolevalt on sellist tooni Carrera GTsid tehtud vaid 3.

Miks, kuidas ja peamiselt ikkagi miks need autod sinna jäeti, ei ole teada. Kes on see õnnelik, kes need kunagi endale saab, samuti mitte. Arvatavasti on see Hiina riik.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.