Uudis

Päeva kuulutus: Autogeeniuse Mannerg on müügis ja ootab uusi mittevõidusõitjaid

Autogeeniuse mannergupiloodid Tarmo ja Paula - kumb oli kiirem?Foto: Paula Johanna Adamson

Alustame vabandusega. See ei ole üldse mitte Autogeeniuse oma. Omanikuks on hoopis Eesti driftikuulsus Ao Vaida, kes mannergukorda seadis selle Paula Johanna ja tema sõpradega selle aasta esimeseks etapiks. Autogeeniuse peatoimetaja Tähepõld liitus meeskonnaga kolmandal etapil lihtsalt jõuga ja nüüd nimetab seda Autogeeniuse Mannerguks ka veel.

On sellega, kuidas on, igatahes ootab see nüüd uut väärikat omanikku. Talvel on tulemas jäämannerg, erinevaid sarju, mida sõita, on palju ja küllap kevadel ka Audrusse tavamannergule saab.

Uskumatu vastupidavusega E36, mille pidurid ütlesid üles ainult seetõttu, et peale eelmist etappi ei viitsinud neid keegi ära vahetada.

Igatahes tehniliselt jäi peale viimast etappi kõik “korda”. See tähendab, et pidurid tahavad vahetust, aga muus osas tõrkeid ei esinenud. Raudselt kõige odavam viis sõitma õppida nii, et iga viga ei tähenda hävingut rahakotis.

Sees on hüdrokäsipidur, sportrool, auto käivitub nuppudest (!!!). Tagaiste ja pakiruumi polstrid väljavõetud. Klaasid terved, pooled tuled töötavad. Sooja puhub hästi.

Endisest driftiautost ehitatud bemmi puhul oli ainult üks kindel soovitus – ära mingil juhul hüdrokässarit tõmba.

Loe auto ehitamise lugu SIIT.

Kes võtab selle legendaarse ajalooga E36 BMW ja jätkab auto kuulsusrikast (mitte)võidusõidu karjääri?

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.