Päeva kuulutus: Eesti kuulutusteportaalis pakutakse Ferrari (mitte)linnamaasturit seitsmekohalise summa eest

Foto: Ferrari

Ferrari tuli hiljuti välja oma uue mudeliga Purosangue, mida võiks nimetada linnamaasturiks, aga tootja seda ise millegi nii labasena ei määratle. Tegemist on lihtsalt neljaukselise sportautoga.

Suurimaks Ferrari trumbiks rivaalide (Lamborghini Urus, Aston Marti DBX jt.) ees on selle mootor. Vabalthingav, 6,5-liitrine V-12 mootor, mis toodab 725 hj ja 716 Nm. Muideks 80% pöördemomendist on saadaval juba 2100 pöörde juurest, mis muudab jõuallika paindlikuks ka igapäeva kasutuses.

Väga Ferrariliku V-12 heliga kiirendab Purosangue “sajani” 3,3 sekundiga ja 200 km/h saabub seisult 10,6 sekundiga. Muidugi on linnamaastur nelikveoline.

Järjekord on autol pikk ning vahepeal peatati uute tellimuste vastuvõtt, sest tehas ei jõua toota. Õnneks pakutakse neid ka järelturul. Saksa portaalist Mobile.de leiab paar tükki näiteks 700 000 euro eest. Ka need ei tarvitse olla kohe kättesaadavad, vaid pigem peagi tehases valmivad autod.

Aga kui välismaalt toomisega ei viitsi jännata, siis nüüd on ilmunud üks ka auto24.ee poraali ja seda väga julge 1 190 000 eurose hinnaga. Auto on kuulutuse järgi saadaval oktoobri algusest. Kui ikka kohe tahaks, eks siis tuleb see pool miljonit lisaks maksta.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.