Uudis

Päeva kuulutus: Eestis müüakse täielikult taastatud Volvo P1800 kupeed, aga mitte odavalt

Foto: autoscout24.de

Volvo P1800 on auto, mille käes peaks jätkuvalt olema kõige suurema dokumenteeritud läbisõiduga sõiduauto tiitel. Ameeriklane Irv Gordon, kes lahkus meie seast 2018. aastal, sõitis oma uuena ostetud autoga 5,1 miljonit kilomeetrit.

Tegemist on ühe kõige ilusama Volvo mudeliga läbi aegade ning praeguseks on nende hinnad, nagu ka kuulutus ütleb, tõusuteel. Ka kõige kehvemas seisukorras, sisuliselt toorikud, maksavad Mobile.de portaalis alates 6000 eurost. Sõitvad, aga siiski keskmises seisukorras autod on kõvasti üle 10 000 euro.

Peaaegu nagu uus auto

See ilmselt ka selgitab, miks selle konkreetse auto hind on 50 000 eurot. Täielikult Eesti tuntud töökojas Autoklassikus taastatud 1966. aasta Volvo P1800 S pole mitte lihtsalt korda tehtud, vaid ka oluliselt parendatud.

Enamuses on kõik uued varuosad, mootor forsseeritud, lisatud sportvedrustus, rooli- ja pidurivõim ning uus nahksisu. Kerele tehti kapitaalremont ning autos on ka moodsad seadmed hands-free ja muusika jaoks.

Ühelt poolt ilus ja stiilne kupee, millega suvel ringi kruiisida ja seda veel kvaliteetsete sõiduomadustega, teiselt poolt investeering, mis ilmselt väärtust ei kaota.

Vaata kuulutust ja loe täpsemalt, mis autoga tehtud on, SIIT.

Märksõnad: , ,

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses