Uudis

Rohelise viiskümmend varjundit: 6 lahedat rohelist autot, mida kohe osta

Foto: Auto24.ee

Hallid ja hõbedased autod on igavad. Fakt. Kõik ostavad neid. Samuti fakt.

Kas ja kuidas see nii on läinud, ei oskagi öelda. Autotootja toob laotäie halle autosid ja paneb soodsalt müüki või on aastakümnete pikkune statistika kinnitanud, et just seda ostjad tahavad? Klassikaline muna ja kana juhtum.

Autogeenius toetab aga mitmekesisust ja rohelist maailmavaadet. Seetõttu avasime kuulutusteportaali ja otsisime välja 6 erilist rohelist autot väga erinevatest hinnaklassidest. Lihtsalt sellepärast, et näidata – hall ei ole lahendus.

Audi S8, 1998, 250 kW, 3200 eurot

Selle auto kohta on ainult üks kommentaar – Ronin. Samal aasta kui see auto, valmis legendaarne põnevusfilm, mille tagaajamis-stseenid on siiani filmiajaloo ühed parimad. Audi S8 esimene põlvkond tegi seal tubli soorituse ning on ka autona mugav ja kiire. Samas, 3200 euro eest ei tasu oodata parimas korras eksemplari. Aga värv on õige.

Foto: Auto24.ee

Volvo 850 T5R, 1995, 177 kW, 7000 eurot

Klassik. Tänapäevaste superpereautode isa. Nii ringrajal kui tänavatel rohkelt kuulsust kogunud legend. Tõenäoliselt ka pikaajaline investeering, kuna autosid toodeti vaid 6964 tükki ning selline “olive green” värv on neist haruldasim oma 1911 eksemplariga.. Palju odavamalt sellist autot ei leia ka Saksamaa portaalidest.

Foto: Auto24.ee

Volkswagen Scirocco, 2009, 118 kw, 8500 eurot

Sisuliselt Volkswagen Golf, aga palju ägedam. Koostekvaliteet on klassikaline VW tase. 118 kilovatti on ka täiesti piisav, et autot võiks isegi natuke sportlikuks nimetada. Rohelisuses ei ole kahtlust, tooni nimeks veel eriti lahe “viper green” ehk rästikuroheline viidates Aasias levinud trimeresurus stejnegeri nimelisele rästikuliigile.

Foto: Auto24.ee

Jaguar XJR, 2007, 291 kW, 18 900 eurot

Jaguari lipulaeva tippmudel on nagu steroidide peal aristokraat. Seda elegantse joonega ning ülisportlikku luksussedaani ainult sellises rohelises rüüs tasubki osta. Värvitooni kutsutakse muuseas ” british racing green”. Rohkem vist polegi vaja öelda.

Foto: Auto24.ee

Lincoln Continental 1973, 23 900 eurot

Bad-ass. Hiigelsuur, kaetud esituled ja vinüülist katus. Mootor 7,5 liitrine V8. Üleni roheline sisu. Üleni! Kallis ka, aga palju stiilsemalt liigelda on raske. Piltide järgi ka väga heas korras. Kas ma juba ütlesin, et see on väga roheline?

Foto: Auto24.ee

Dodge Challenger R/T Scat Pack Hemi, 2015, 362 kW, 42 900 eurot

Selle valiku kõige kallim auto. Samas, kilovatte, läbisõitu, aastat ja välimust arvesse võttes on tegemist päris soodsa variandiga. Värvitooni nimeks on “sublime green” mis võiks tõlkes olla kui vaimustav või suursugune. Mõistlik ei oleks selle auto kohta kindlasti sobiv sõna, seega miks poolel teel peatuda ja valida mingi igav värv, kui valida on suursugune roheline!

Foto: Auto24.ee
Märksõnad: , , , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.