“The Grand Touri” kolmik naaseb seiklustega läbi Kesk-Euroopa

Fotod: primevideouk, Instagram

Amazoni Prime Video avaldas esimesed pildid järgmisest “The Grand Touri” filmist. Jeremy Clarkson, James May ja Richard Hammond läbivad Kesk-Euroopa koos kolme väga huvitava autoga filmis “Eurocrash”.

Hetkel pole saabuvast filmist palju teada, kuid mitteametlike allikate kohaselt seikleb kuulus trio seekord läbi Poola, Slovakia, Ungari ja Sloveenia. Õnneks on aga näha, millised autod iga mees endale tänavuse filmi kaaslaseks on hankinud.

Richard Hammondi sõiduk on kõige lihtsamini äratuntav Chevrolet SSR, mis on omamoodi 2000ndate alguses toodetud retrostiilis pikap. Jeremy Clarksoni auto peaks olema Jaapanist pärit Mitsuoka Le-Seyde, mis hoolimata vana stiili välimusest on siiski ehitatud modernsema Nissan Silvia S13 tehnikale.

James May valikuks on ainuke päriselt vanem auto, mis internetidetektiivide sõnul peaks olema Crosley Convertible, pärit 1940ndatest. Crosley on kunagine USA automark, mis tootis ennekõike kompaktseid sõidukeid.

“The Grand Touri” film “Eurocrash” ilmub 16. juunil voogedastusteenuse Amazon Prime platvormil.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.