Uudis

Video: algas kolmas hooaeg Michael Fassbenderi “Road to Le Mans” seerias

Kuvatõmmis: YouTube, Porsche

Kuulus näitleja Michael Fassbender on tagasi ning jätkab teekonda legendaarse Le Mans’i 24-tunnise kestvussõidus osalemise suunas. Sarnaselt teisele hooajale kajastab uus hooaeg Iiri ja Saksa juurtega näitleja võidusõidukarjääri Europeans Le Mans Series (ELMS) hooaja raames.

Kui esimese ja teise hooaja suurim erinevus oligi võidusõiduseeria vahetus Porsche Cup’ist ELMS’i, siis seekord on Fassbenderil auto ja paljud rajad juba tuttavad. Seega saab näitleja keskenduda puhtalt võidusõidule, oma oskuste parandamisele ja kogemuse saamisele.

Treiler annab aga mõista, et Fassbenderi unistus jõuda Le Mans’i kestvussõiduni ei ole nii roosiline, kui mees seda ise võis ette kujutada. Klipid rajal toimuvatest õnnetustest ja võidusõidu katsumustega seotud üldisest stressist on domineerivad, kuid eks draamat peabki ju reklaamima.

Möödunud reedel ilmus esimene osa Porschega koostöös valminud doksarja kolmandast hooajast. Järgmised osad ilmuvad samuti reedeti järgmiste nädalata jooksul. Vaata esimest osa juba nüüd:

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.