Bruce Wayne’i uus auto on võetud otse videomängust

Tulevases koomiksifilmis “Justice League” on Batmani maskita variant ehk Bruce Wayne saanud endale uhiuue Mercedes-Benzi kontseptauto.

Kui sa oled miljardär, kes võitleb öösiti kriminaalidega, pole kindlasti tahtmist sõita mingisuguse tavalise autoga. Eriti siis, kui tööautoks on tanki laadne Batmobiil. Peatselt ilmuva “Justice League” filmis, mis on Ben Afflecki kehastatud Batmani tegelasega kolmas film, on Bruce Wayne valinud nii ekslusiivse auto, et siiani oli see vaid saadaval videomängus.

Playstation konsoolide peal mängitav kuulus võidusõidusimulaator Gran Turismo on videomängude maailmas kanda kinnitanud juba aastaid. Tänu sellele on mitmed autotootjad eraldi disaininud kontseptautosid puhtalt selle mängu tarbeks. Just seda tegi ka Mercedes-Benz 2013. aastal AMG Vision Gran Turismo mudeliga.

Filmi jaoks ehitati eraldi täissuuruses sõiduk digitaalsest kontseptautost, mis valmistati 110-protsendilise suurusega, et üle 1,90m pikkune Ben Affleck autosse mahuks. Samuti on auto interjöör täiesti uus ja puhtalt linateose jaoks disainitud, sest siiani valmistati Gran Turismo jaoks vaid välidisain.

Kuna linateost sponsoreerib Mercedes-Benz ei puudu stseenidest ka natukene reaalsemad mudelid. Wonder Womani tegelast kehastav Gal Gadot sõidab ringi E-klassi kabrioletiga, mille tootmist alustati tänavu juunikuus ja samuti leiab ka G-klassi modifitseeritud maastur 4×42 ekraaniaega.

Vaata ka videot, kuidas Mercedes-Benzi autod filmi võtetele jõudsid.