Elektriautod

Porsche Taycan uueneb: lisanduvad retrovärvid ning pikem sõiduulatus

Foto: Porsche.

Rubriiki toetab

Porsche elektriline sportsedaan (või nüüdsest ka universaal) sai omale värskenduse, mis hõlmab endas tehnoloogilisi uuendusi ning uusi värve.

Kuigi sõiduulatust puudutavat infot ametlikult uuesti ei homologeerita ning mõõdeta, siis Porsche sõnul suudab uuenenud Taycan “päris tingimustes” nüüdsest veelgi kaugemale sõita. Paranenud on ka soojusjuhtimine ning laadimisfunktsioonid.

Tehnoloogilistest uuendustest tasub märkida Android Auto integreerimist infosüsteemi ning automaatparkimise lisandumist. Enam ei pea juht parkimiseks autos ise füüsiliselt kohal olema.

Vaieldamatult on aga kõige põnevam osa uuendusest värske värvipalett, mis hõlmab endas klassikalisi Porschel 1990ndatel kasutusel olnud värve. Pressifotodel demonstreeritakse näiteks Rubystone Red tooni, mida pakuti Porsche 964 mudelile. Kokku lisandub 65 uut värvi.

Kui pakutud värvid ei sobi, lubab Porsche Taycanile ka peaaegu lõpmatut, individuaalset värvivalikut. Nii võib oma auto tooni ühildada kasvõi enda kingade või T-särgi värviga.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.