Elektriautod

Uue ja elektrilise DeLoreani kohta jagati rohkem infot

Rubriiki toetab

Veebruaris said hoo sisse arutelud uue DeLoreani üle, sest Youtube’i kanalile ilmus isutekitav video uuest müstilisest masinast. Teada on, et DeLoreani võsukese nimeks saab EVolve. Nime häälduses tasub rõhku panna ühendile EV, sest need kaks tähte tähendavad ainult üht: elektriautot.

DeLoreani Twitteri lehele postitati nüüd foto uue auto tagumisest vasakust küljest ja lisati kuupäev, mil masinat esmakordselt avalikkusele esitletakse: 18. august. Kui on soovi esitlusel kohal olla, siis tuleb suund seada Pebble Beachi Concours d’Elegance’le, kus igal aastal esitletakse kõige prestiižikamaid kollektsioonautosid maailmas.

Pildilt on näha, et inspiratsiooni on võetud põhiliselt DMC-12st, mis on ka loogiline. Silma hakkab klassikaline roostevaba terast meenutav värvitoon, kuid hetkel veel ei ole teada, kas tegemist ongi terasega või on tegemist värvkattega. Oluline on ka mainida, et uus EVolve valmis koostöös Italdesigniga, kelle käsi on olnud mängus mitmete maailmas tuntud autode disaini loomisel.

EVolve-i sõiduulatus peaks ühe laadimisega olema 300 miili ehk ümardatult 480 kilomeetrit. Võrdluseks on Porsche Taycani baasversiooni sõiduulatus kuni 431 km ja Audi e-tronil 441 km.

Rohkem infot DeLorean EVolve-i kohta tuleb järgnevatel kuudel arvatavasti juurde, seega tasub silmad ja kõrvad lahti hoida.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.