BMW XM-i saab veel edevamaks muuta 23-tolliste velgede ja süsinikplastist elementidega

Fotod: Facebook, Larte Design

Kuigi disaini poolest päris Mansory kandadele ei astu, on Larte Design näidanud enda panust kalli maasturi “täiustamisel”. BMW XM-ile pakutakse nüüd rohkelt erinevaid süsinikplastist keredetaile.

Käreda kriitika alla sattunud BMW XM on kindlasti üks vägagi polariseeriv sõiduk. See sai loodud BMW M-osakonna 40 aasta juubeli tähistamiseks. Tõenäoliselt õigustatult on aga küsitud, kas see on tähistamisviis, mida võiks M-brändilt oodata.

Nagu ikka, leidub aga kolmandaid tootjaid, kes arvavad, et just tänu neile saavad kallid autod veel ilusamaks erinevate bodykit’ide ja uuendatud keredetailidega. Larte Design pakubki oma ettekujutust täiustatud XM-ist.

Valikus on palju süsinikplastist keredetaile: kapott, esivõre raam, erinevad elemendid esi- ja tagakaitseraual, tagatiivad (jah tiivad, sest neid on kaks), rattakoopa laiendid ja näiteks ka küljepeegli korpused. Valikus on ka 23-tollised veljed, mis pole küll täielikult süsinikplastist, kuid millel on komposiitmaterjali tunnuseid.

Carscoopsi väitel maksab kogu bodykit 42 000 eurot ja 23-tollised veljed lisavad hinnale veel 8500 eurot. Muidugi jääb BMW XM ise tehniliselt täielikult muutmata, kuna tegu on puhtalt kosmeetilise uuendusega.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.