Linnamaasturid

Brabus viib Mercedes-AMG G63 maasturi teisele poole normaalsust

Tuunimisfirma Brabus on ette võtnud viimase G-klass maasturi ja teinud selle võimsamaks, laiemaks ja igatepidi silmatorkavamaks.

Mercedes-AMG G63 on kõike muud, kui tagasihoidlik maastur. Kahe turboga V8 toodab 585 hj ja 850 Nm, mille lörin ei jää kellegi tähelepanuta auto kõrvalt väljuvate summutitorude tõttu. Peeter Koppel ütles lausa nii: “Boss on tagasi, võite laiali minna!

Kui aga G63 on liialt vaoshoitud võib valida Brabuse uue Widestar 800. Nagu nimi juba vihjab, on võimsust tõstetud 215 hj võrra 800 hobujõuni, pöördemoment on tõusnud 1 000 njuutonmeetrini.

Võimsama jõuallika puhul on Brabus ära vahetanud turbod, uuendanud mootori tarkvara ning lisanud ka kergema ja valjema summutisüsteemi.

Välimuselt on Brabus kõige kergemini ära tuntav laiemate rattakoobaste järgi, mis teevad maasturi 10 cm laiemaks. Muuhulgas on lisatud ka agressiivsem bodykit, mis muudab esi- ja tagaotsa ning õhuvõtuavadega kapotti. Velgede valikud algavad 20-tollistest ja ulatub kuni 23-tollini.

Tüüpiliselt Brabuse sõidukitele on ka interjöör täielikult klientide poolt muudetav. Palju erinevates toonides nahka ja alcantarat on ilmselgelt valikus.

Brabuse G63 Widestar 800 hind pole hetkel avaldatud. Kindel on see, et vähemalt Mercedes-AMG G63 alghind (Eestis 152 676 eurot), millele lisandub veel kõik vajalikud tööd Brabuse poolt. Kokkuvõttes siis: kindlasti mitte odav.

Märksõnad: , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.