Uudis

6 kummalist taskukohast kasutatud autot Eestis, millega hallist massist eristuda

Halli keskpärasust jõuab kannatada ainult teatud aja. Vahepeal tahaks nalja ka saada. Osta kaltsukast eriti tobe 80ndate dressikas või tellida internetist masin, mis teeb espressot ja sügab selga. Mis võiks olla sellise vähemõtestatud kuid lõbusa teguviisi ekvivalent automaailmas? Osta mõni odav aga “teistsugune” kasutatud auto, et sellega ennast või oma lähikondlasi šokeerida.

Tegime osa tööd teie eest ära ja otsisime välja mõned variandid, mis kindlasti pälvivad imestunud, ja tõenäoliselt ka murelikke, pilke.

 1. SsangYong Rodius  3690 euro eest saate väga suure, ülimalt praktilise ja kohutavalt inetu mahtuniversaali. Korduvalt maailma koledamate autode valimisel favoriidiks olnud Rodius on läbinud väidetavalt 266 000 kilomeetrit ja on heas korras. Autost, mis koosneb suvalises järjekorras üksteise peale asetatud geomeetrilistest kujunditest, saab kindla peale teie sõpruskonna lemmikauto, sest heast naljast oskavad ju kõik lugu pidada.

  Foto: Auto24.ee kuulutus
 2. Shuanghuan CEO  Eest kurat-teab-mis aga profiil ja tagumine osa on ilmselgelt saanud inspiratsiooni, et mitte öelda kopeerimist, esimese põlvkonna BMW X5’e pealt. Hiina autotööstuse vabameelne lähenemine autoriõiguste ja jäljendamise teemadele on aastaid rohkelt huumorit pakkunud. Nüüd on võimalus kõigest 2790 euro eest ka endale üks korralik luksusmaastur soetada. Miks maksta mitu korda rohkem X5’e eest, kui täpselt “sama hea” auto on saada odavamalt?

Foto: Auto24.ee kuulutus
 • Ford Crown Victoria Mitte tavaline kandiline “ameeriklane” vaid eriti ägedas politseimaalingus. See täidab lausa mitut erinevat eesmärki ja unistust.
  Seda, et töötavate vilkuritega avalikel teedel liigelda ei või, teavad kõik, aga oma heinamaal või suvilahoovis laste rõõmuks ju ikka võib. Maailma parim lapsevanem!
  Või kujutage end ette selle autoga liiklemas, kõlaritest Blues Brothersi soundtrack  kõrvu paitamas. Filmi- ja melomaani aasta kõrghetk.
  Oled kasvanud 80ndate politseiseriaalide ja -filmide najal? Rohkem polegi vaja öelda.

  Foto: Auto24.ee kuulutus
 • Ford F-350 Nime järgi maastur, reaalselt kasutatav näiteks lõõtsbussina. See ameerika kastiautode suurushullustust imeliselt edasi andev Leviaatan omab 7,3 liitrist mootorit ja on 6,7 meetrit pikk. Võrdluseks võib tuua, et uus Cadillac Escalade ESV ehk pika kerega versioon on rohkem kui meetri võrra lühem.
  Hind 10 000 eurot ja räsitud välimus ei tundu omavahel klappivat, aga kellel on elus suure auto periood, võib täpsemalt uurida ja hinda kaubelda.

  Foto: Auto24.ee kuulutus
 • Citroen 2CV  See auto on siin nimekirjas ilmselt ainuke, mis kuskilt otsast võiks kvalifitseeruda mõistliku soetusena. Korraliku restaureerimise järel on tegu investeeringuga, mis aastate möödudes hakkab hinda hoogsalt kasvatama. Kas 2990 eurot on antud auto eest palju või vähe, peate ise erinevatest fännifoorumitest uurima. Fakt, et teie sõbrad moodustavad järjekorra, et autoga sõitma tulla, on aga enam kui kindel.

  Foto: Auto24.ee kuulutus
 • Fiat Coupe “ferrari style” Fiat Coupe on tegelikult päris tore väike sportauto. “Ferrari style” tähendab antud juhul kuulsa sportauto tootja stiilis tagatulesid ja üllatuslikult teise itaalia sportautotootja stiilis ukselahendust ehk nagu kuulutuses öeldud “Lambo uksi”. Kui sinus on piisavalt enesekindlust ja -irooniat, et seda komplekti välja kanda, siis miks ka mitte. Nagu loo alguses ütlesime – elu on täpselt nii huvitav nagu sa selle ise teed.

  Foto: Auto24.ee kuulutus
 • Märksõnad: , ,

  Üleskutse

  Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

  Toetan saadet Kuulan Autotundi

  Populaarsed lood mujal Geeniuses

  Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

  Telli Geeniuse uudiskiri

  Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.