Uudis

Loe, millistel Eesti teedel on täna piirangud kehtestatud

Maanteel sõitev auto.Foto: Hans Lõugas

Täna on mitmelpool Eesti teedel kehtestatud liikluspiirangud, seda peamiselt teeteööde tõttu.

Lääne-Viru maakonnas Tallinna–Narva maanteel (km 81,0-87,6) on geoloogiliste uuringute tõttu üks sõidusuund suletud, liiklust reguleeritakse. Töötsoonis on kiirus piiratud.

Valga maakonnas Valga–Uulu maanteel (km 47,5-54,1) on seoses teeremondiga kiirus piiratud.

Põlva maakonnas Võõpsu–Audjassaare maanteel (km 0,6-0,7) on truubiremondi tõttu üks sõidusuund suletud, liiklus reguleeritud eesõigus märkidega. Töötsoonis on kehtestatud kiirusepiirang.

Valga maakonnas Valga–Uulu maanteel (km 35,0) on seoses avariilise sidetrassi remondiga kiirus piiranud. Tööd toimuvad tee kõrval.

Harju maakond Võsu–Kotka maanteel (km 0,0-5,4) on teeremondi tõttu üks sõidusuund suletud, liiklust reguleeritakse. Töötsoonis on kehtestatud kiiruspiirang.

Ida-Viru maakonnas Kohtla-Järve – Kukruse – Tammiku maanteel (km 7,9-14,2) on seoses teekatte märgistustöödega kehtestatud kiiruspiirang. Töötsoonis suletakse tee liiklusele lühiajaliselt kuni 5 minutiks.

Lääne-Viru maakonnas Haljala–Käsmu maanteel (20,1-25,0) on seoses teeremondiga üks sõidusuund suletud, liiklust reguleeritakse. Töötsoonis on kehtestatud kiiruspiirang.

Märksõnad: , ,

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.