Uudis

Taxify loodab endiselt Londoni turule naasta

Taxify alustas Londonis tegevust möödunud aasta 5. septembril, kuid juba 8. septembril tuli uksed sulgeda, kuna kohaliku transpordiameti sõnul ei olnud Taxify’l linnas tegutsemiseks vastavat luba. Nüüd on asjast möödunud kuid ning Eesti idufirma loodab endiselt riiki naasta.

Pärast Londonis uste sulgemist võis sotsiaalmeedias näha ettevõttega seotud inimeste sõnumeid, et teenus hakkab uuesti lähiajal tööle. Ka Geeniusega rääkides avaldas Taxify asutaja ja juht Markus Villig lootust, et teenus saab uuesti tööle hakata sulgemisele järgnenud nädalal. Nüüd on aga asjast möödunud neli kuud.

Siiski, lootus ei ole veel kustunud. Taxify pressiesindaja Marilin Noorem sõnas Geeniuse autportaalile, et plaan Londoni turule naasta on olemas.

“Hetkel taotleme uut litsentsi ja loodame paari kuu jooksul taas tegevuse käivitada,” sõnas ta, kuid rohkemat lisada ei saanud.

Taxify alustas linnas tööd ostes ära ettevõtte City Drive Services, millel olid olemas vajalikud litsentsid.

Kohalik transpordiamet andis aga teada, et palus ettevõttel tegevuse korrektse litsentsi puudumise tõttu lõpetada ning Taxify täitis korraldust.

Taxify sisenemine Londoni turule tekitas mitmete konkurentide seas pahameelt just seetõttu, et ettevõte ei saanud litsentse traditsioonilisel moel, vaid kasutas selleks teist firmat.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.