Uudis

Top Gear America naaseb eetrisse uute saatejuhtidega

Foto: Facebook; MotorTrend

Top Gear on üritanud Ameerika Ühendriikides juba päris mitu korda alustada. Olgu see lihtsalt “Top Gear”, mis on tehtud Ameerikas või vaid ühe hooaja eetris püsinud “Top Gear America”, pole autosaadet kunagi saatnud selline edu, nagu oodata võiks.

Aastatel 2010 kuni 2016 kestis kuus hooaega “Top Gear” nimeline autosaade, mis oli tehtud puhtalt Ameerika saatejuhtidega. Näitleja ja koomik Adam Ferrara, võidusõitja Tanner Foust ja autospordikommentaatorina tuntud Rutledge Wood olid puldis kuue aasta jooksul.

2017. aastal otsustati teha värskenduskuur, kus nimetati saade ümber “Top Gear America” ja muidugi vahetati välja kõik saatejuhid. Kaamera ette astusid näitleja William Fichtner, briti autoajakirjanik ja endine Fifth Geari saatejuht Tom Ford ja USA kiirendusvõidusõitja Antron Brown.

Pärast ühte hooaega tühistati “Top Gear America”, kuid selle aasta aprillis liikusid juba kõlakad, et plaanitakse USA saate taaselustamist.

Nüüdseks on selgunud uue “Top Gear America” saatejuhid ja valik tundub üsna lubav.

Foto: Facebook; MotorTrend

Kolmikus on kaks komöödiasarjadest ja -filmidest tuntud näitlejat Rob Cordry ja Dax Shepard. Kuigi kumbki mees pole professionaalne ajakirjanik, on mõlemad siiski autoentusiastid, nagu näiteks mõned aastad briti “Top Gearis” olnud Matt LeBlanc.

Kolmandaks saatejuhiks on Jethro Bovingdon. Kui Jethro nimi pole tuttav, siis pead kindlasti ennast autoajakirjandusega rohkem kurssi viima.

Bovingdon on tootnud kvaliteetset autoajakirjandust aastaid Evo ajakirjas, aastake Drivetribe’is ja viimasel paaril aastal aidanud USA autosaidi MotorTrendil teha videoid ja kirjatükke.

Uus “Top Gear America” autosaade alustab tuleva aasta kevadel. Levitamis- ja tootmisõigused on MotorTrendil ja loodetavasti saab seda näha ka MotorTrend on Demand lehel, mis on saadaval ka Eestis.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.