Video: keset päeva Tallinnas drifti harjutanud BMW lõpetas bussijaama seinas

Laupäeva õhtul proovis 21-aastane noormees talle parandamiseks toodud sõbrale kuuluva autoga efektset külglibisemist tekitada, aga kahjuks ebaõnnestunult. Sõit lõppes kahjustada saanud hoone ja arvatavasti jäädavalt kaubandusliku välimuse kaotanud sõidukiga.

Seekord oli tegemist politsei sõnul väga õnneliku õnnetusega, kus asi piirdus vaid varalise kahjuga, kuid igaüks võib ette kujutada, millised oleks võinud olla sellise teo tagajärjed siis, kui kõnniteel oleks samal ajal liikunud ka jalakäijad või mõni vastassuunas liikunud sõiduk oleks paiknenud natuke teises kohas.

Kuna tegemist oli juhi tahtliku tegevusega, siis peeti juht kohapeal kinni ja täna andis ta oma tegudest selgitusi juba Harju Maakohtus. Kohtuotsuse kohaselt tuleb nüüd oma tegude ja võimalike tagajärgede üle järele mõelda Kinnipidamiskeskuses. Lisaks võeti juhilt täiendavalt ära ka juhtimisõigus.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.