Elektriautod

Nissani elektrilse e-4ORCE nelikveoga saab ka nuudleid kohale toimetada

Foto: Nissan

Rubriiki toetab

Ei ole harv juhus, kui tavaautodele mõeldud tehnoloogiaid testitakse võidusõiduradadel, et need võimalikult karmides oludes proovile panna. Nissan kasutab oma Ariya elektrilise linnamaasturi nelikveosüsteemi demonstreerimiseks aga kodumaa kulinaaria eripärasid.

Nissan Ariya trumbiks on täiesti uus elektriline nelikvedu nimega e-4ORCE. Jaapani autotootja on seda võrrelnud isegi ikoonilise Audi quattro nelikveoga, kus iga ratast saab väga täpselt individuaalselt kontrollida. Pikemalt saab selle toimimisest lugeda meie varasemast loost siit.

Seekord soovib Nissan näidata e-4ORCE sujuvat liikumist. Nii kiirendus kui ka aeglustamine on eriti sujuv tänu kkahe elektrimootori täpse kontrollimise tehnoloogiale. Olenemata teekatte pidavusest kalibreerib auto kiirenduse ja pidurduse võimalikult mugavaks.

Sarnast lähenemist on Nissani insenerid nüüd kasutanud ka ramen nuudlite motoriseeritud kandikul. Kaks elektrimootorit ja ainulaadne häälestamine tagab samasuguse sujuva kiirenduse ja aeglustuse.

Isesõitev rameni kandik on täpselt selline veidrus, mida võiks oodata Jaapanist. Ja kõik selleks, et imemaitsev ramen nuudlite portsjon jõuaks kiiremin kliendini ja ükski tilk puljongit ei läheks üle kausi ääre. Vaata videot Nissani elektrilise nelikveoga ramen nuudlite kandikust siit:

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.