Elektriautod

Renault näitas tarbesõidukeid, mida osta ei saagi, vaid tasuda tuleb kasutamise järgi

Rubriiki toetab

Renault Gruppi elektrilisele liikuvusele keskenduv äriüksus Mobilize tutvustas VIVA Technology messil liikuvusteenuste pakkumiseks mõeldud spetsiaalseid sõidukeid. Huvitav on seejuures, et need kolm täiesti elektrilist lahendust inimeste ja kaupade transportimiseks otseselt müügile ei tulegi, vaid tarbijad maksavad vaid kasutatud aja ja läbisõidu põhjal.

Kahekohaline autojagamisteenusteks mõeldud Mobilize DUO on täiselektriline, kompaktne ja ühendatud sõiduk. Ringmajanduse põhimõtete kohaselt ehitatud Mobilize DUO eesmärk on integreerida oma tootmisse 50% taaskasutatud materjale ja olla 95% ulatuses ringlussevõetav, kui see jõuab oma olelusringi lõppu Renault Grupi tehases Flinsis.

Mobilize DUO mudelil põhinev Mobilize Bunto on väikeste kaupade transportimiseks. See on hõlpsasti ligipääsetav ja lihtsalt pargitav lahendus linnakeskkonnas töötavatele ettevõtjatele ja kulleritele. Ühekuupmeetrise ladustamisruumiga sobib täiselektriline sõiduk väikekaupade veoks.4

Modulaarse disainiga Mobilize HIPPO pakub erinevaid vahetatavaid kaubaruumimooduleid, mis vastavad kasutajate vajadustele nagu külmutustransport, pakkide kohaletoimetamine jne. Selle kandevõime on 200 kilogrammi ja mahutavus kuni kolm kuupmeetrit.

Märksõnad: , , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.