Uudis

Järjekordne taksofirma paigaldas autodesse vaheseinad ja pakub ka uusi teenuseid

Tallink Takso alustas täna oma taksode salongi juhti ja klienti eraldava läbipaistva plastikmaterjalist vaheseina paigaldamist, alates homsest on see kõikides ettevõttele kuuluvates sõidukites.

“Taksojuhtide ja klientide ohutuse nimel paigaldatud vahesein on ühistranspordi uus normaalsus. Soovime pakkuda kõige turvalisemat ühistranspordi teenust, mis Taxilink äppi kasutades on ka täielikult kontaktivaba,” märkis Tallink Takso juhatuse liige Tõnu Uusmaa.

“Uus normaalsus taksoturul on ka täiesti uued teenused – toome vajadusel poest toidupakid ära või toimetame need ukse taha ning viime karantiinis viibiva inimese dokumendid ja asjad ametiasutusse, koostööpartneri või kliendi juurde,” lausus Uusmaa.

Taksojuhid puhastavad ja desinfitseerivad regulaarselt salongis kasutatavaid pindu ja ukselinke. Lisaks käivad ettevõttele kuuluvad taksod tavalisest sagedamini ka pesulates.

Sarnaseid vaheseinu on hakatud ka juba internetis müüma ning ilmselt paigaldavad lähiajal sellised enda autodesse kõik veoteenuseid osutavad autod.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.