Uudis

Üleskutse: otsitakse Eesti kõige erilisemat Volkswagenit

Teise põlvkonna VW Passat on tänaseks Eesti teedel juba üliharuldane nähtus. Foto: Paula Johanna Adamson

Eestis on registreeritud üle 934 000 sõiduki, millest kõige suurema osa ehk 116 621 moodustavad just Volkswagenid. Tänavu 85. aastat oma asutamisest tähistav Volkswagen otsib terve Eestimaa pealt seda kõige erilisemat rahvaautot. Selleks oodatakse kõikidelt infot põnevate ja eriliste Volkswagenite kohta, mis Eesti peal ringi liiguvad ning on senini peidus püsinud.

„Kõikide nende 116 621 masina seas on kindlasti tõeliselt erilisi pärle, mida me nüüd tahaks väga oma 85. juubeliaasta puhul üles leida,“ lausus Volkswageni müügijuht Kristjan Salak. „Seega kutsume kõiki üles enda, sõbra või tuttavate lahedatest Volkswagenitest meile teada andma. Olgu selleks siis masin, mis paistab teiste seas silma või on sul lihtsalt seoses Volkswageniga mõni inspireeriv lugu vesta, siis jaga seda meiega lehe volkswagenbaltic.eu lehe kaudu.“

Kokku on ametlikult Eestis registreeritud üle 150ne erineva Volkswageni mudeli, millest ligi 40 mudelit on sellist, mida on Eestis ainult üks. „Usun, et kindlasti leidub nende masinate seas väga erilisi, millega me rõõmuga lähemalt tutvuks,“ lausus Salak.

Eesti suurima autoklubi Eesti Volkswageni klubi juhatuse liige Marje Aasmets lisas, et rahvaautode fännid on tõesti kõik väga innukad ja aktiivsed. Nende toel saab Eesti suurim autoklubi peagi juba 20aastaseks. „Meie liikmed taastavad ja loovad pidevalt erilisi sõidukeid ning ehk aitab see tore kampaania meiega liituma veel teisigi entusiaste, kes seni on üksi garaažis nokitsenud,“ ütles Aasmets.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.