Uudis

10 kõige loetumat lugu Geeniuse autoportaalis aastal 2017

Geeniuse autoporaal alustas tööd selle aasta mais, kuid selle aja jooksul on valminud juba hulgaliselt lugusid, mis on püüdnud teie, lugejate, tähelepanu.

Siin on 10 kõige loetumat lugu sel aastal. Number tähistab unikaalsete lugemiste arvu. Vaata ka, millised olid Geeniuse digiportaali 10 kõige populaarsemat artiklit.

10. Uus auto täisteenusrent tahab võtta liisingufirmadelt leiva

Geenius / 7400 lugemist

Mobire pakub eraklientidele ja väikeettevõtetele uudset auto täisteenusrendi võimalust, mis koondab ühte fikseeritud kuumaksesse kõik kulud, tehes võrreldes autoliisinguga kasutaja elu oluliselt mugavamaks. Täisteenusrent tähendab kliendi jaoks seda, et Mobire võtab kõik sõidukiga seonduvad küsimused, mured ja probleemid enda kanda.

Loe lugu siit.

9. Uku Tampere: 10 asja, millega oma autot kahjustad, aga sa ei tea seda

Uku Tampere / 7700 lugemist

Autoomanikel on sisse kujunenud mitmeid harjumusi, liigutusi ja tegevusi, mida poolautomaatselt autos ja selle ümber toimetades tehakse. Tankimine, lumepuhastus, asjade laadimine ja kõik muu igapäevane.

Loe lugu siit.

8. Uku Tampere: õpime ära “tõmbluku” ehk kuidas Tallinna ummikutes ellu jääda

Uku Tampere / 8000 lugemist

Nii kaua kui mina mäletan, on alati olnud nii, et talvel ei saa normaalselt liigelda libeduse tõttu ja suvel ei saa liigelda, sest kõik maa ja ilm on täis teetöid. Siinkohal ei ole Eesti mingisugune erand, sest mastaapseid teetöid tehakse kõikjal Euroopas ning suuri ummikuid toovad need kaasa igal pool.

Loe lugu siit.

7. 11 hindamatut nõuannet: kuidas talvistes oludes ohutult sõita

Uku Tampere / 8000 lugemist

Kui talverehvid jäid õigel ajal vahetamata ning oled sattunud suverehvidega talvisesse ilma, siis kehtib üks ja peamine reegel: ära sõida!

Loe lugu siit.

6. Volvo XC60 on nüüd maailma kõige turvalisem auto

Gregor Sibold / 8000 lugemist

Euro NCAP viis mitmete uute sõidukitega läbi turvalisustestid, mille käigus sai turvaliste sõidukite edetabel ka uue liidri: testide tulemused näitavad, et maailma kõige turvalisem auto on nüüd Volvo XC60.

Loe lugu siit.

5. Uus Ford Mustang on auto, mis keelatakse varsti ära. Uskuge mind!

Peeter Koppel / 9200 lugemist

Kui Geeniuse-poisid ütlesid, et nüüd tuleb uue eurooplaste jaoks kohendatud Mustangiga prooviks sõitma minna, läksin ma elevile.

Loe lugu siit.

4. Müüki on tulnud ligi poolsada politsei nelikveolist Škodat, kõik ühesuguse hinnaga

Gregor Sibold / 9500 lugemist

Internetis on müügile pandud ligi poolsada Škoda Octaviat, mis olid varem politsei käsutuses. Kõikide autode hinnaks on määratud 8900 eurot.

Loe lugu siit.

3. VIDEO: “See on ju nagu minu Moskvitš.” Autogeenius pani 92-aastase autojuht Roosi uue Tesla rooli

Tarmo Tähepõld / 11 900 lugemist

Kohtusime hiljuti tõenäoliselt Eesti väärikaimas eas naisautojuhi Roosiga, kes saab peagi 93 aastaseks, aga sõidab jätkuvalt suvehooajal tuhandeid kilomeetreid oma eaka, kuid heas korras Moskvitšiga.

Loe lugu siit.

2. Uku Tampere: Naastrehvidel on lamelli ees eelis ainult ühes olukorras

Uku Tampere / 19 300 lugemist

17 aastat olen olnud jalgapidi automaailmas ja külastanud temaatilisi internetifoorumeid. On üks teema, mis oli, on ja jääb: naastud või lamell. Kusjuures arutelude sisu ega kvaliteet ei ole aastatega oluliselt muutunud.

Loe lugu siit.

1. Arvamus: ära mulle oma kuradima tulesid vilguta

Martin Mets / 38 400 lugemist

Olin jaanipäeva pikal nädalavahetusel Saaremaal, mis on tõenäoliselt seal kõige kõrgema liiklustihedusega aeg aastas ja ka kõige ohtlikum. Meil oli just hiljuti ilmunud suur lugu jaanipäeva-aegsest mustast liiklusstatistikast ja seal ringi sõites oli päris hästi aru saada, miks see on nii. Jaanilaupäeva lõuna ajal oli külapoe ees juba raske näha sirgelt seisvat tegelast…

Loe lugu siit.

Loe lisaks:

Top 10 kõige loetumat lugu Geeniuses aastal 2017

Märksõnad: , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.