Uudis

Retroneljapäev: Milline oli meie kõige esimene autotest? Aga kõige populaarsem?

Esimese autotesti pilt. Millega on tegu?

Üks lugeja andis tagasisidet, et me võiks proovida ka Dodge Hellcati. Soov, millele on meil väga raske vastu vaielda, ainult, et mälusopist kerkib esile infokild, et me oleme seda juba teinud, aastal 2017.

Seda otsima minnes jõudsimegi välja täiesti meie autotestide alguseni. Endalgi oli huvitav vaadata ja meenutada. Kokku on teste 190 ja nende seas ka Jeremy Clarksoni ja James May tõlkelood. Kui need maha arvestada, siis on testide arvuks 165.

Autogeeniuse omatoodangu esimene testiartikkel oli Lexus RX linnamaasturist. Autoriks Hans Lõugas ja juures isegi entusiastlik videoklipp.

Teisena sai proovitud märksa maisemat Kia Riot, mille autoriks Tarmo Tähepõld. Kolmas test oli juba päris võimas – nimelt võttis Hans Lõugas uue Bentley Bentayga ja läks sellega taksot sõitma, loomulikult tegi ka videoklipi.

Milline kõige loetum?

Kõige loetum on ootamatult pereautode test, kus korraga võrdlesime kuute erinevat 7-kohalist autot. Teiselt kohalt leiabme Ford Mustangi testi, kus Peeter Koppel hoiatab, et selline auto saab varsti “bänni.” Kolmas on taaskord Peeter Koppeli test, kus ta avastab, et Škoda Superb on parem kui liinibuss!

Siin on link kõige varasematele testidele. Päris kena hooga sai alustatud. Aga Hellcati prooviks muidugi uuesti. Kogemusi ja taustsüsteemi on nüüdseks kõvasti lisandunud.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.